مکانیک

مکانیک:

  1. طراحی سه بعدی و امکان سنجی ساخت انواع دستگاه های صنعتی

  2. ساخت انواع دستگاه های صنعتی بر حسب نیاز کارخانه ها ، ماشین آلات cnc، ماشین های خاص بر حسب نیاز و درخواست مراکز صنعتی

  3. مهندسی معکوس

  4. گارانتی و خدمات پس از فروش

  5. واردات كالاهاي صنعتي طبق سفارش

 

  • مدل سازی و طراحی سه بعدی نما و مدل کلیه ی دستگاه های صنعتی که زیبایی بصری و فنی دستگاه ها را شامل میشود ، به صورت سه بعدی قبل از ساخت دستگاه به تمامی مشتریان ارائه خواهد شد.

    علاوه بر طراحی و زیباسازی نمای دستگاه های صنعتی ، شبیه سازی سه بعدی دقیق از دستگاه ها دیدی درست قبل از تولید به وجود می آورد که باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می گردد.

  • طراحی علمی توام با خلاقیت بر اساس نیازهای واحدهای صنعتی ویژگی اصلی این مجموعه است که حاصل آن تاکنون ارائه طیف وسیعی از خدمات فنی و مهندسی به واحدهای صنعتی بوده است.

تعمیر دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی و تعمیر و نگهداری خطوط تولید
– ارائه مشاوره و خدمات مهندسی وتعمیرات در زمینه های هیدرولیک، پنوماتیک و …
– محاسبه و ساخت انواع Power Pack و جکهای هیدرولیک
– ارائه مشاوره و خدمات مهندسی در زمینه های اتوماسیون صنعتی و برق صنعتی شامل اتوماسیون خطوط تولید، برنامه نویسی PLC، طراحی و مونتاژ تابلوهای کنترلی و …
– تعمیر و نگهداری ماشین آلات حفاری و ژئوتکنیک
– ساخت انواع Heat Exchanger
– طراحی و ساخت دستگاههای پرکن و بسته بندی تمام اتوماتیک
– طراحی و ساخت دستگاههای خاص
– ماشین کاری و ساخت قطعات مختلف

 

  • مهندسی معکوس به فرآیندی گفته می شود که در طی آن با استفاده از در دست داشتن قطعه یا مجموعه ای خاص پس از شناسایی مواد به کار رفته در ساخت قطعه اقدام به تهیه نقشه های ساخت و همچنین تدوین استراتژی تولید محصول پرداخته می شود. در طی فرآیند مهندسی معکوس گاها لازم است از روش های نقشه برداری سنتی و یا نقشه برداری نوین مانند ابر نقاط (CMM) و یا دیجیتایز کردن قطعه استفاده می شود. برای تعیین متریال های مورد استفاده در هر بخش از روش هایی نظیر XRD، کوانتومتری، EBSD (Electron Back Scattered Diffraction) و EDS (Energy-dispersive X-ray spectroscopy) استفاده می گردد. فرآیند مهندسی معکوس نیاز به دانش، مهارت و تخصص بالایی دارد زیرا مجموعه های تولیدی چه از نظر انطباقات ساخت و چه از نظر مواد به کار رفته در آن باید همخوان با نمونه اصلی باشند. دیجی قطعه بر اساس سفارش مشتری می تواند با آنالیز شیمیایی و فیزیکی و همچنین آنالیز ابعادی قطعات مختلف را باز طراحی کند، پشتوانه این مجموعه تخصص و تجربه موجود در نیروی انسانی و دسترسی به جدیدترین متدهای روز می باشد. این مجموعه در زمینه سفارش و ساخت قفطعات صنعتی مختلف و طراحی دستگاه و ماشین آلات صنعتی و آزمایشگاهی فعالیت می کند.

۴- خرسندیم تا این مژده را به شما بدهیم که هم اکنون محصولات این برند معتبر در سراسر کشور با گارانتی لاندا عرضه می گردد. تا علاوه بر لذت استفاده از محصولات با کیفیت بالا، اطمینان خاطر از خدمات پس از فروش آن با گارانتی لاندا نزد کاربران ایجاد گردد.

این محصولات با گارانتی پایه ۱ سال تا مادام العمرعرضه می شوند و خدمات پس از فروش ۱۰ سال تا مادام العمر ارائه می گردد.

۵- واردات انواع ماشین آلات صنعتی و تولیدی ازکلیه کشورهای مطرح در زمینه ماشینسازی دردنیا خصوصا کشورهای اروپایی , چین , ژاپن , کره وغیره

این شرکت این امکان را فراهم نموده است که کلیه خدمات مورد نیاز واردات ماشین آلات صنعتی , تولیدی و راهسازی  ازکلیه کشورهای تولیدکننده خصوصا کشورهای اروپا و چین رادریک مجموعه گردآوری نموده است , برخی ازخدمات مورد نیاز اعماز خرید کالا در کشور مبدا , ارسال حواله ارزی , بازرسی کالا از لحاظ کمی و کیفی در مبدا ودریافت گواهی COI در صورت درخواست , گشایش اعتبار LC به سمت بانک مبدا , حمل و ترخیص از گمرک و ثبت سفارش کالاها.

کلیه پروسه واردات در صورت حمل دریایی تا تحویل درب انبار مشتری در ایران حدود ۴۰ روز کاری بطول می انجامد و در صورت حمل بار بصورت هوایی این زمان به ۱۰ روز تقلیل می یابد