Project name:

خشک کن تجهیزات آتش نشانی (fire gear dryer)

Project description:

مصائب و خطرات پیش بینی نشده در عملیات آتشنشانان باعث شده است که بالاترین تکنولوژی جهت تهیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز ایشان به کار برده شود حفظ و نگهداری این تجهیزات و تکنولوژی های نوین، به دنبال راهکاری جهت حفظ و نگهداری اصلی ترین تجهیزات آتش نشانی که همان لوازم فردی می باشد، گردیم.

وجود لایه های داخلی متعدد در البسه، کلاه و چکمه آتش نشانی، باعث میشود که خشک شدن این تجهیزات چند روز طول بکشد. وجود رطوبت در لایه های لباس و دیگر تجهیزات باعث بوجود آمدن فضای رشد قارچ ها و باکتری ها شود. این شرایط نه تنها موجب بیماری های پوستی و بوی بد لباس این عزیزان میشود عمر لباس و تجهیزات را کم کرده و پوسیدگی حاصل از آن موجب کاهش کارایی لباس میشود.

ضرورت این موضوع باعث شده است (NFPA (National Fire Protection Association استاندارد ۱۸۵۱ را جهت حفظ و نگهداری تجهیزات فردی آتش نشانی تدوین نماید.

شرکت دانش بنیان لاندا موفق گردید پیرو دستورالعمل های مندرج در این آیین نامه سیستمی را جهت خشک نمودن صحیح و سریع تجهیزات فردی آتش نشانان ارائه نماید. این دستگاه نه تنها باعث جلوگیری از بروز بیماری های گوناگون بلکه موجب افزایش عمر مفید البسه و تجهیزات فردی آتش نشان میشود. رشادت ها و از جان گذشتگی های جان بر کفان آتش نشان، ما را بر آن داشت که با ارائه این وسیله قدمی بسیار کوچک در حفظ سلامتی این عزیزان داشته باشیم.

 

 

 

One thought on “خشک کن تجهیزات آتش نشانی (fire gear dryer)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *