Project name:

خط تولید دستکش لاتکس معاینه و جراحی

Project description:

مصرف دستکش لاتکس می­تواند در راستای عدم اشاعه آلودگی، عدم تماس مستقیم دست با مواد حساس، رعایت بهداشت شخصی و فردی، کنترل اشاعه عفونت ها و… نقش بسیار مهمی در سبد کالائی مصرفی سلامت و خانواده ایفا نماید. از جمله مزایای این دستکش ها ضد حساسیت، مقاومت بالا در مقابل کشش و پارگی، بسته بندی مناسب و راحتی جهت استفاده است. اصلی ترین مزیت شناخت دستکش لاتکس به ایجاد کشسانی بیشتر می باشد. این بدین معناست که با ایجاد چنین کشسانی میتواند باعث آسان پوشیده شدن دستکش توسط فرد شود.

خط تولید دستکش لاتکس شامل: انبار مود اولیه، دستگاه کامپاند مواد شامل میکسچر و بالمیل، دستگاه تمام اتوماتیک تولید دستکش لاتکس، QC  و بسته بندی نهایی محصول مطابق استانداردهای لازم. جهت تولید دستکش لاتکس در مرحله اول تامین مواد اولیه بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد که ترکیبی با میزان خاص از چند نوع مواد می باشد از جمله لاتکس طبیعی و مصنوعی. در مورد این گونه تولیدات فرمول ترکیب مواد بسیار مهم است و مستقیما در کیفیت محصول نهایی از لحاظ قدرت کشسانی، مقاومت دستکش و… موثر می باشد. شرکت لاندا با مشاوره متخصصان، مدت ها تحقیق و بارها آزمون و خطا بهترین و به صرفه ترین فرمول ترکیب مواد اولیه را بدست آورده و در اختیار مشتریان امانت دار خود قرار میدهد.

دستگاه تمام اتوماتیک نمونه های خارجی در کشورهای سازنده دارند که علاوه بر مبالغ بسیار بالای دستگاه، شامل هزینه های گمرکی، حمل و نقل، هزینه های راه اندازی و نصب و… می گردد و نیز عدم دسترسی راحت به استفاده از گارانتی و بهره مندی از کادر فنی از نقاط ضعف دستگاه خارجی محسوب می شود. با توجه به اینکه خط تولید فوق ساخت ایران می باشد و دارای یکسال گارانتی با هزینه سازنده و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد علاوه بر قیمت پائین تر  به نسبت نمونه خارجی (چینی) دسترسی راحت تر، آموزش اپراتورها و … نیز بعنوان نقاط مثبت می توان عنوان نمود.

این دستکش ها در دو حالت استریل و غیراستریل برای مصارف مختلف و دو نوع پودری و غیرپودری دسته بندی شدند.

 

بازارهای هدف:

مراکز پزشکی، بیمارستان ها، کلینیک ها، درمانگاه ها، مراکز بهداشت، مطب­ ها به جهت معاینه، سونوگرافی ها، داندانپزشکی ها، آزمایشگاه ها، داروخانه ها، مراکز نگهداری سالمندان، مراکز نگهداری معلولین، صنایع بهداشتی، آرایشگاه ­ها، مراکز نگهداری خردسالان، مراکز آشپزی، مراکز گل و گیاه، واحدهای تولید صنایع غذایی و خوراکی، هتل ها، مصارف خانگی و…

 

 

2 thoughts on “خط تولید دستکش لاتکس معاینه و جراحی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *